Už mám Online casino i já…

Možná nejsem zrovna typ člověka, který by od pohledu působil, že tráví večery v hernách, nebo kasinech, můj příběh je ale trochu odlišný, odehrává se totiž v online casinu. V životě jsem v klasické herně ani ve velkém domě hazardu nebyl a návštěvu ani neplánuji. Všechnu zábavu totiž zažívám online a na mém blogu se dočtete, jak se mi daří, nebo nedaří a spoustu dalších příběhů, které se třeba i zdánlivě točí okolo mé nové online neřesti.

Jak to vše začalo

Pokud jste u mě na webu noví a zajímá vás, kdo vlastně jsem, tak se tady porozhlédněte a určitě narazíte na příspěvek, který vám o mě něco prozradí. Teď už ale k samotnému impulsu k založení online casina. Bylo to asi měsíc zpátky, když jsem byl s partnerkou na svatbě její sestry. Menší, ale hezká svatební sešlost se začínala pomalu rozjíždět, ale já neustále seděl s dalšími pravděpodobně budoucími ženichy u stolu a hltal každé slovo bratra nevěsty, který nám vyprávěl, jak si s trochou štěstí, ale především svou zásluhou vydělal pomocí online casina na nové auto. Věřil jsem spíše variantě, že měl štěstí, ale stejně se mi něco na jeho příběhu líbilo. 

Uplynulo pár dnů a mě v hlavě jeho příběh ani pěkné auto, kterým přijeli na svatbu, nedalo spát. Že kamenné herny stále mají existenční problémy, jsem se dočetl třeba zde, ale v online světě vypadá situace jinak. Odhodlal jsem se tedy a navštívil web nejmenovaného online casina, v rychlosti jsem klasicky vyplnil údaje k registraci a získal nějaké vstupní bonusy, o kterých jsem z vyprávění také něco zaslechl. Vše jsem potvrdil na emailu a se zvláštním pocitem se do kasina přihlásil. Zprvu jsem se necítil úplně dobře, vždy jsem k těmto věcem měl jistý odpor, ale postupem času jsem si začal uvědomovat, že vlastně nikdy nebylo proč. 

Příjemné překvapení

Online prostředí na mě působilo velice sympaticky a postupně jsem si začal prohlížet, jaké možnosti vlastně v online světě jsou. K mému údivu jsem zde našel asi všechno, co bych pravděpodobně našel i v normálním kasinu. Na mém kontě se navíc usmívalo pár stovek v nějaké herní měně, což bych asi v kamenném kasinu dostal jen těžko. Nebyl jsem si jistý co vyzkoušet jako první a zároveň jsem nechtěl svůj vstupní bonus jen tak bezmyšlenkovitě napálit na první věc, která mi padne do oka. Na druhou stranu jsem si uvědomil, že jsem s nějakým bonusem ani nepočítal a nebude špatné ho využít na tzv. testovací jízdu, jak jsem toto zběsilé zkoušení všeho, co v nabídce bylo, nazval.

Štěstí začátečníka

Pravděpodobně se u mě vyskytl známý jev, který určitě znáte, jako tzv. štěstí začátečníka. Hned na prvním výherním automatu jsem totiž svůj bonus po pár roztočení skoro zdvojnásobil a z původně herní měny se staly obyčejné koruny, které bych asi mohl vybrat. Na vybírání peněz bylo ale dost brzo, navíc jsem zase takový balík neměl. Automaty jsem raději opustil a kurzorem sjel o tlačítko níže – „ruleta“. Nebudu lhát, tady už jsem takové štěstí neměl a vlastně jsem ani nevěděl, co pořádně dělám. Od rulety tedy raději ruce pryč, až bude čas tak si jí nastuduji a zkusím znovu. Už dříve jsem si zde přečetl, že se ruleta může vyplatit a určitě se na ní chci zaměřit více. Následovali karetní hry, kterým jsem se raději vyhnul úplně, ale taky si o hrách jako je poker, nebo blackjack něco zjistím a uvidíme. 

Zaujala mě také nabídka her naživo, jednalo se o přímé video propojení se stolem v kasinu, kde reálný krupiér řídil stůl a hráč mohl hrát z pohodlí domova. Vše pro mě bylo nové a zajímavé, původní obavy už byly dávno pryč a já se těšil, až do nového světa zábavy a napětí vklouznu znovu a už se opravdu nějaké hře pověnuji naplno. Brzy čekejte další článek, kde vás o všem budu informovat!

Simona Šmerdová