Augmentace neboli zvětšení prsou je pro nás hračka

Jsme prémiová klinika, která se specializuje na augmentaci prsou a další zákroky související s kosmetikou. Používáme nejmodernější operační metody a jen ty nejkvalitnější silikonové implantáty. 

Tisíce provedených operací a spokojených klientek jsou naším denním chlebem a dělají z tohoto zákroku takřka rutinní záležitost. Náš tým špičkových specialistů pomáhá našim klientkám zvyšovat nejen sebevědomí získané novým vzhledem, ale i psychickou pohodu. Pomůžeme i vám!

Augmentace prsou: pomáháme ženám plnit sny

 Náš zkušený chirurg vvám ymodeluje za pomoci předem zvolených silikonových implantátů nová prsa. Během operace rovněž může vyřešit vyřešit jejich případnou asymetrii. A co víc! V přípa, že jsou  výrazně povisl může rovnou provést jejich modelaci. To vše můžete probrat s naším specialistou předem na individuální konzultaci. Je zdarma!

6 důvodů pro zvětšení prsou právě na naši klinice

  • Osobní přístup; každá z vás je pro nás jedinečná. Během první schůzky s naším odborníkem pro vás vybereme nejvhodnější řešení, tak aby výsledek maximálně splňoval vaše očekávání. Během předoperační konzultace s vámi lékař probere možné postupy operace, vysvětlí způsob provedení, upozorní na případné kontraindikace a zodpoví veškeré vaše otázky.
  • Jako jediná klinika v ČR nabízíme 3D vizualizaci vašich nových prsou ze všech stran. Díky této moderní technologii můžete vyzkoušet různé druhy velikostí implantátů a jejich tvarů tak, aby výsledný efekt co nejvíce vyhovoval vašim představám.
  • Díky jedinečné německé digitální anesteziologické jednotce značky Heyer jsou naše anestezie šetrné a naše klientky se z nich snadněji probouzejí. S využitím low-flow anestetickému plynu se nám podařilo eliminovat vedlejší účinky anestezie. Tedy i vaše případné obavy z jejího použití.
  • Využíváme moderním metody operace, tudíž řez je minimální a výsledná jizvička po operaci nepatrná. K ošetření ran používáme vysoce kvalitní vstřebatelný materiál.
  • Pětihvězdičková pooperační péče je u nás standardem. První noc po operaci strávíte v příjemném pokoji hotelového typu s vlastní koupelnou na naší klinice. Nemusíte se o nic starat, my se  o vás postaráme.
  • Nabízíme zvětšení prsou na splátky, potřebujete poradit s financováním, žádný problém.

Unikátní zákrok Premier lift spojuje výhody zvětšení prsou a modelace

 Na naší klinice nabízíme zcela jedinečný zákrok, kdy během zvětšení prsou dokážeme vyřešit i drobný pokles prsní tkáně, aniž bychom zanechali typické jizvy po modelaci. Během operace v celkové anestezii operatér provede řez přes prsní dvorce a následně vloží předem zvolené velikosti implantátů. Díky využití této operační techniky zůstávají prsa krásná bez jakéhokoliv viditelného důkazu po modelaci.

Pro koho je augmentace prsou vhodná?

 Zvětšení prsou pomocí implantátů je vhodné pro všechny ženy, které jsou nespokojené se svým poprsím. Ať už se jedná o asymetrii, prsa malá nebo povislá, vše dokážeme vyřešit. 

Naše klientky nejsou omezeny věkovou hranici. Přicházejí k nám maminky po porodu,  velmi mladé ženy zhruba od 18 let věku, ale i zralé ženy které se rozhodly splnit si svůj sen. Vstupenkou k vašemu vysněnému poprsí je dobrý zdravotní stav a ochota svěřit se do rukou odborníků.

Co od zákroku očekávat a s čím počítat

Samotnému zvětšení prsou předchází předoperační vyšetření, při kterém se přesvědčíme, že jste v dobŕem zdravotním stavu a zákroku nic nebrání.

hned po zákroku dostanete speciální fixační podprsenku, která zajistí, aby implantáty zůstaly přesně na požadovaném místě. Tuto speciální podprsenku je nutné nesundávat celé 4 dny po operaci. První noc po operaci strávíte u nás v jednom z našich luxusních pokojů, kde o vás bude královsky postaráno.

Do domácího ošetření vás propustíme až po kontrole, kde dostanete pokyny od vašeho lékaře jak se o svá nová prsa starat. Nutné je dodržovat především klidový režim a po dobu celého měsíce nošení podpůrného prádla. Výsledný efekt je viditelný po 3 měsících od operace.

Jaká je cena zákroku, mohu platit na splátky?

Pokud si nejste jistá ohledně možnosti financování vašeho zákroku, neváhejte se na nás obrátit se zájmem o možnost platby ve formě splátek. Domluvte si osobní konzultaci a vše potřebné spolu zařídíme.

Získejte svá nová prsa od našich specialistů

Nelíbí se vám, co vidíte v zrcadle? Vyhýbáte se šatům a topům s výstřihem? Již nemusíte. Domluvte si schůzku na naší klinice a sama se přesvědčte, že dokážeme vyřešit jakýkoliv problém. Pomůžeme vás nejen s výběrem vhodné velikosti a typu zákroku, ale díky možnosti splátek i s jeho financováním.

Touha mít krásná pevná prsa je naprosto přirozená. Né každá žena je jimy však z různých důvodů může pyšnit. Proto je zde naše klinika, aby vám váš sen o perfektním dekoltu splnila. Nečekejte na vhodnou příležitost a změňte svůj život ještě dnes. Krásnější dekolt vám získá vyšší sebevědomí a lepší pocit sama ze sebe.

Simona Šmerdová