Pánská móda, to nejsou jenom džíny

Ve světě pánského oblékání patří pánské džíny k nestárnoucím kouskům. Nejsou ale to jediné, co by mělo ve vašem módním arzenálu figurovat. Ano, tepláky – vyjít v nich kdysi na ulici bylo absolutním módním faux pas, jež signalizovalo absenci vkusu, neřkuli dobrého vychování. Ta doba je dnes naštěstí pryč a moderní tepláky mohou ve vkusné kombinaci s ostatními kusy oblečení snoubit vytříbený styl a maximální komfort.

Móda a pohodlí, to je pánská tepláková souprava

Pánské teplákové soupravy už dávno nepatří jen do tělocvičny. Chcete být oblečen stylově a zároveň pohodlně? Vyberete si s námi v bohaté škále potisků i barev, pohodlí je pak zajištěno ušitím obou kousků (mikiny i tepláků) ze stoprocentní bavlny. K vašemu příjemnému pocitu z jejich nošení přispěje i volný střih se sníženým sedem. Abychom se však vyvarovali beztvaré siluety, jsou nohavice opatřeny v dolní části manžetou. Pánské tepláky si rozhodně vydobyly svoje pevné místo na módním nebi. A jestli vyznáváte na běžné nošení spíše elegantní styl, tak si mezi našimi teplákovými soupravami tu svou určitě vyberete pro maximální komfort i doma. Proč by vám na oblečení mělo záležet jen na veřejnosti, ale v soukromí ne?

Co si k teplákům obléknout dalšího?

Mikina a tepláky

To není jen kombinace pro domácí lenošení, ale může tvořit i stylový streetwear outfit. Sportovní oblečení je trendy a tato kombinace stále vhodnější pro každodenní nošení. Stylové tenisky nebo běžecké boty pak tuto triádu skvěle doplňují.

Trička a tepláky

Tepláky mají působit uvolněný, ležérním dojmem. Co jiného si k nim tedy v teplejších měsících obléknout než dobře padnoucí pánské tričko pro maximální pohodlí i styl? Ujistěte se použe, že je vaše tričko opravdu dobře padnoucí a spodní část tepláků vám sedí těsně u kotníků nebo nad nimi a neplandá níže. Pomáhá to rýsovat vaši siluetu.

Šusťáková sportovní bunda a tepláky

Decentní šusťákovky a sportovní bundy jsou zase v kurzu a čekají jen na to, až je zkombinujete s dobře padnoucími tepláky jako sportovní outfit, s kterým se ale nemusíte bát vyjít ani na nákup. 

Blejzry a tepláky 

‘Možná si teď klepete na hlavu, ale moderní tepláky jsou překvapivě všestranné a lze je dokonce vkusně spárovat s blejzrem pro částečně ležérní, částečně formální vzhled. Aby tato kombinace fungovala, volte raději neutrální či tmavší barvy. Oba kusy by měly barevně laditm. Místo klasické košile si vyberte mezi tričkem se zapínáním na knoflíky či úpletem.

Džínová bunda a tepláky

Džínová bunda je nečekaně funkční volbou svrchního oblečení, k teplákům. Ležérní, nicméně vysoce stylový kousek může zkompletovat váš outfit a vytvořit tak uvolněný, volnočasový vzhled, který jednou vyzkoušíte a poté se k němu budete ještě mnohokrát vracet.

Mikina s kapucí a tepláky

Mikina pánská s kapucí v kombinaci s tepláky je archetypem ležérního stylu, vhodného i pro obchůzky po městě či rychlé kafe. Pokud chcete, přidat další stylovou vrstvu, inspirujte se pouličním vzhledem a přidejte k této kombinaci třeba vestu pro chladnější měsíce.

Pro milovníky elegance jsou zde pánské košile

Jestliže výše jmenované tepláky mají ve vašem šatníku místo výlučně na venčení psa a my jsme vás nepřesvědčili, máme něco také pro uhlazené gentlemany: pánské košile rozhodně unosíte i tehdy, když se po vás nepožaduje zrovna dodržování přísného dress code. Odborníci na módu popisují tento styl jako casual: Jde o pojetí oblékání, které se nemá potřebu tvářit elegantně, ale současně má na míle daleko do toho ryze sportovního. Takový styl zároveň neklade vysoké nároky na vaši fantazii i peněženku: Vystačíte si s menším množstvím oblečení, které může být převážně v neutrálních barvách. Takže můžete jednotlivé kousky mezi sebou velmi dobře kombinovat.

Simona Šmerdová