Chcete lepší sex? Víme, jak na to!

Po kvalitním sexu občas zatouží většina z nás. Ruku na srdce, jaká je realita, co se týče kvality a pravidelnosti sexuálního života? Známe několik zabijáků sexu a víme také, co udělat, abyste si alespoň občas dopřáli noc plnou vášně, na kterou budete ještě nějakou dobu vzpomínat.

Zabijáci sexu

Negativních vlivů, které mohou působit na kvalitu našeho sexuálního života, je opravdu mnoho a na každého z nás nejspíš působí jinak.

Malé děti

Ano, nejspíše mi dáte za pravdu, že s příchodem dětí frekvence sexuálního života značně oslabuje. Kdo nechce mít u intimních chvil zvědavé nebo ubrečené diváky, počká si do pozdních nočních hodin, které ale bohužel ne vždy zaručí potřebnou dávku soukromí.

Naše rada: Pokud nemáte babičku nebo tchyni, která děti dokáže pohlídat, objednejte si hlídačku nebo chůvu. Alespoň jednou za měsíc si jako rodiče zasloužíte společnou večeři při svíčkách, kino a utužení vztahu pořádnou divočinou.

Mužské problémy v posteli

Stres, osobní nespokojenost, pracovní vytížení, partnerské neshody. I tyto faktory mohou mít velice neblahý vliv na mužskou aktivitu a výkonnost při sexu. Nejvíce muže trápí nedostatečná erekce, druhým nejčastějším problémem u mužů všech věkových kategorií je nutnost oddálení ejakulace.

Naše rada: Zkuste vyzkoušet zaručené a léty praxe ověřené léky na tyto mužské problémy. Ať už je to originální Viagra nebo její generika – léky se stejnou účinnou látkou, jejichž výhodou je možnost koupě bez předpisu přes internet.

 

Správná atmosféra

Někdy není sexu nakloněna ani domácí atmosféra. Zkontrolujte si, jestli neděláte některou z těchto chyb, které jsou považovány za dokonalé zabijáky sexu a erotické atmosféry. Může se jednat o nepořádek v bytě, spoustu rušivých elementů v ložnici, nebo třeba napružená a neupravená partnerka.

Naše rada: Připravte si hnízdečko, hudbu a romantickou atmosféru. Naznačte partnerovi, co pro něj připravujete, pište mu žhavé zprávy po messengeru a ukažte mu, že i po 10letém vztahu si máte vzájemně v posteli co nabídnout. Zapomeňte na běžné denní starosti a věnujte jeden druhému maximální pozornost.

Nevyřčené problémy

Páry se často nemilují také kvůli nevyřešeným problémům, hádkám a nedostatečné komunikaci.

Naše rada: Buďte ke svému partnerovi upřímní. Někdy to vyžaduje jistou dávku trpělivosti, diplomacie a taktu. Věřte nám ale, že pokud se nevyřčené problémy a křivdy vyřeší, bude u vás doma panovat větší harmonie, která se může promítnout i na kvalitě sexuálního života.

Chybějící orgasmus u žen

Některé ženy nedokážou s partnerem dosáhnout vytouženého orgasmu. A protože orgasmus k sexu prostě patří, neměli bychom se se sexem bez orgasmu spokojit.

Naše rada:

Mluvte o tom s partnerem. Orgasmus nepředstírejte a naučte partnera technikám, které vám s orgasmem pomohou. Doporučujeme také zakoupit erotické hračky a vibrátory. S nimi se určitě dostanete až do sexuálního nebe!

Únava a nechuť k intimnostem

Ruku na srdce, dbáte o svůj jídelníček, sportujete, nebo dokonce kouříte a holdujete alkoholu? Všechny tyto elementy totiž výrazně ovlivňují zdravotní stav člověka, potažmo také jeho sexuální apetit a výkonnost.

Naše rada:

  • věnujte pozornost kvalitní a zdravé stravě plné vitaminů a minerálů
  • nezapomínejte na pravidelný pohyb a procházky
  • skoncujte s kouřením
  • omezte tvrdý alkohol třeba výměnou za sklenku kvalitního vína
  • více odpočívejte

 

A jak jste na tom s pravidelným a hlavně kvalitním sexuálním životem vy? Co považujete za největšího zabijáka sexu ve vaší ložnici? Vyzráli jste na něj a svěříte nám vaše řešení sexuálních krizí do komentářů?

Simona Šmerdová