Erotické košilky dokáží probudit touhu a vášeň i v pohaslém vztahu. Která je ta pravá pro vás?

Pokud váš vztah postrádá jiskru a společná postel už slouží jen pro spaní, vsaďte na erotické košilky! Nežertujeme. Toto prádlo dokáže vzbudit touhu i tam, kde se to zdá být ztraceno. A nemusí se jednat jen o dámskou iniciativu! Pánové, nebojte se dát své drahé polovičce tento smyslný dárek, možná právě takový impuls vaše paní potřebuje. Jestliže si nevíte rady, jaký typ vybrat, nechte se inspirovat následujícími řádky. 

Erotické košilky naladí partnera v každém věku

Kdo říká, že žhavý milostný život funguje jen v mladém věku, ten neví nic o vášni. Každý člověk v sobě má sexuálnní pudy, bez ohledu na jeho věk. Jde jen o to, jestli jsou on nebo jeho milovaná osoba schopni tuto touhu vyvolat. A právě k tomu může velmi pomoci erotické prádlo. Zdánlivě tak obyčejná věc, umí navnadit i toho nejzásadovějšího puritána. Musí se jen umět vybrat ta správná s ohledem na povahu dámy, která ji oblékne i vkusu pána, jehož pohled na ní spočine. Důležité je, aby se v takové košilce dotyčná osoba cítila pohodlně a sebejistě. Na věku v tomto případě opravdu nezáleží.

Když méně znamená více

U erotického nočního prádla se řiďte pravidlem – méně látky, více kůže. Co to znamená? Že by vás košilka neměla příliš zahalovat. Spíše naopak. Nechte vyniknout své vnady. To ovšem neznamená ukázat hned vše. Muži milují, když jsou vaše intimní partie, zadeček nebo poprsí zahaleny decentně. Mohou použít svou fantazii a zároveň stačí malý pohyb k tomu, aby vše bylo odhaleno. 

Proto je většina nočních košilek střižena do podoby minišatů, obvykle navíc s průsvitnými částmi v některých partiích. Zjistěte, co se nejvíce líbí vašemu partnerovi a podle toho zkuste vybrat takové prádlo, díky kterému probdíte celou noc. 

Odvážné střihy pro žhavou noc

Někteří lidé si potrpí na drsnější formy sexuálních hrátek nebo je prostě více navnadí odvážnější modely. Takové, ze kterých čiší sebevědomí a autorita ženy, která je nosí. Tyto košilky bývají extrémně sexy a je potřeba, aby jejich majitelka měla odvahu je obléknout a nestyděla se v nich ani před sebou ani před svým partnerem. Nesmělá žena oblečená do bdsm oblečku se stydlivým výrazem asi moc vášně u svého muže nevyvolá. Pokud ale máte sebejistotu obléknout takové prádlo a líbí se vám pocit mít něco podobného na sobě, pak je to oboustranná výhra. A čím se tyto sexy košilky vyznačují?

  • latexovým materiálem,
  • podvazky a výraznými rozparky,
  • průsvitnou síťovinou po celé délce košilky,
  • koženými prvky.

Krajka pro něžnou romantiku

Pro beznadějné romantiky a jemná stvoření existují také erotické košilky. Někoho více než latex nebo kůže vzrušuje něžnost. Jsou tací muži, kteří pro to správné naladění potřebují mít vedle sebe sexy vílu. Navíc mnoho žen neoplývá takovým sebevědomím, aby si troufly obléknout se do odvážnějších modelů. To vůbec nevadí. I krajka v kombinaci s mini šaty dokáže muže dostatečně naladit. Někdo si dokonce potrpí na plaché ženy a představa, jak před nimi stojí kráska v sexy prádle, stydlivě si popotahuje lem košilky, aby neodhalila víc než je třeba, je rozpaluje jako žár letního slunce. Něžnou krajkovou košilkou s decentními průsvitnými prvky nemůžete vůbec nic zkazit.

A to už je úplně vše k tématu erotických košilek. Vybrali jste si tu pravou pro vás? Nyní už víte, že svůj sexuální život lze snadno zachránit, stačí ho jen opepřit vhodným nočním prádlem. Zapomeňte na vytahané dlouhé košile a flanelová pyžama a oblékněte něco více sexy. Teď už máte představu o tom, co by mohlo potěšit vás i vašeho muže. Tak honem do obchodu!

A v čem svádíte své drahé polovičky vy? Máte doma sbírku erotického prádla nebo praktikujete jiné metody, jak okořenit váš vztah? Nebojte se podělit se s ostatními o své nápady a názory v komentářích, moc nás to potěší!

Simona Šmerdová